Powody, dla których Kuba angażuje się społecznie są bardzo proste: Kuba charytatywnie niczego nie robi po to, żeby ludzie o tym wiedzieli i żeby mówili, jaki jest dobry. Kiedy był młody, to zawsze powtarzał: Jak będę miał pieniądze, to będę pomagał.

Dawid Błaszczykowski - Członek zarządu Fundacji

Główny cel

To kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży, poprzez wspieranie ich rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem kultury fizycznej. Fundacja – organizując turnieje sportowe, koncerty charytatywne, itp., zbierając w ten sposób fundusze na leczenie, rehabilitację, pomoc socjalną i rozwój talentów młodych ludzi. Grono przyjaciół Fundacji, którzy bezinteresownie wspomagają ją w tych działaniach powiększa się z każdym miesiącem.

Kto u nas koncertował?

Co symbolizuje logo fundacji?

Logo fundacji, symbolizujące radość życia, wolę walki o siebie i o własne marzenia, zostało zaprojektowane przez wybitnego polskiego grafika – Andrzeja Pągowskiego.

Przekaż 1% podatku dla dzieci wspieranych przez Fundację Ludzki Gest

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI

Kuba unika rozgłosu związanego z jego działalnością charytatywną

Angażuje się osobiście, spotyka z chorymi dziećmi tak, by nie towarzyszyła temu medialna wrzawa. Czuje się odpowiedzialny za los swoich podopiecznych, co wiąże się z dużymi emocjami: Ci, którzy mają wiedzieć, że pomagam, to wiedzą. Przy okazji zauważyłem, że ci, którzy najmniej krzyczą, to często najbardziej tej pomocy potrzebują. I jedyna rzecz, o jakiej wtedy myślę, to że życie jest bardzo niesprawiedliwe.

Nasz zespół

Zespół ludzki gest wychodzi naprzeciw wielu wyzwaniom. Dzięki pomocy Jakuba Błaszczykowskiego osiągneliśmy bardzo dużo. Z waszą pomocą jesteśmy w stanie zrobić jeszcze więcej niż dotychczas!

Jakub Błaszczykowski

Fundator

Małgorzata Domagalik

Prezes Fundacji

Dawid Błaszczykowski

Członek Zarządu Fundacji

Jerzy Brzęczek

Członek Zarządu Fundacji

Andrzej Gołaszewski

Członek Zarządu Fundacji

Ks. Jerzy Kostorz

Członek Zarządu Fundacji